MAITREYA AL TREI-LEA ANTEHRIST !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

MAITREYA AL TREI-LEA ANTEHRIST !

Mesaj Scris de Tsunami la data de Mier Iul 01, 2009 9:03 pm

Dupa parerea mea Maitreya este antichristul adica templul lui Solomon este in refacere adica reconstruire Iisus nu cred ca a existat,ceea ce numim noi Dumnezeu adica cel ce mentine un echilibru energia divina ceea creatoare care dupa parerea mea se afla in centrul universului nu ar putea avea copii pentru ca noi nu suntem singuri in univers in galaxie poate ca da da in univers nu deoarece sunt n'spe mii de galaxi n'spe mii de sorii adica de stele care fac posibila viata adica generatoare de caldura si n'spe mii de planete ca si pamantul unde viata este posibila si asta doar daca te uiti pe cer ! atichrist,antehrist sunt doar denumiri scopul conteaza adica inrobirea celor ca mine poate ca si tine daca nu detii o functie inalta in accest sistem adica mai explicit instaurarea noului ordin mondial si a noii religii mondiale ca asta vrea sa faca Maitreya de fapt sa imbine toate religiile intr-o singura religie si atunci poti fi sigur ca ceea ce a fost scris este cu parere de rau doar o simpla scriere cu un titlu:Biblie,Coran,etc.Noi ca oameni sau fiinte ce putem face ? nimic doar sa acumulam informatia necesara sa privim si sa inchidem ochii ceea ce nu este de loc bine adica ultima parte cu privitul !NU AVEM NICI O PUTERE ASUPRA ACESTORA IN SCHIMB EI AU CONTROLUL ASUPRA NOASTRA !
Dupa parerea mea Benjamin Creme in simpla descriere a cartii lui despre Maytreia imi aduce aminte de proiectul Venus a celor din "miscare" Zeitgheist !

Tsunami

Numarul mesajelor : 194
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 27
Localizare : Tot aici !

Vezi profilul utilizatorului http://agresivu.blogspot.com/

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum